Ubytování Rab

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, třeba na ostrově Rab. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku . Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování na oblíbeném ostrově Rab.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů na ostrově Rab. U nabídky jednotlivých hotelů na ostrově Rab najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování na ostrově Rab zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování na ostrově Brač stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování na ostrově Rab

V nabídce ubytování na chorvatském ostrově Rab je přes deset ubytovacích zařízení.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování na ostrově Rab
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony na ostrově Rab z nabídky ubytování patří:

Hotel International Rab

Hotel International, Rab, ChorvatskoHotel International nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Najdete v něm wellness centrum s finskou saunou a terasu s barem s malebným výhledem na záliv.
Hotel má sto čtyřicet pokojů. Každý pokoj je prostorný a nabízí elegantní nábytek. Ve všech jednotkách je satelitní televize, klimatizace a další topení ve vlastní koupelně.

Další informace o hotelu International, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Hotel Istra

Hotel Istra, Rab, ChorvatskoRodinný Hotel Istra leží jen pár minut chůze od moře na ostrově Rab. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, parkování zdarma a také kavárnu, zahradní restauraci a tenisové kurty. Hotel má sto jeden pokoj. Rab má příjemné středomořské klima a můžete se účastnit mnoha venkovních aktivit. Různé trajekty spojují ostrov s Rijekou, Zadarem, Šibenikem, Splitem a Dubrovníkem a ostrovem Krk.

Další informace o hostelu Istra, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click