Ubytování Pag

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, třeba na ostrově Pag. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku . Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování na oblíbeném ostrově Pag.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů na ostrově Pag. U nabídky jednotlivých hotelů na ostrově Pag najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování na ostrově Pag zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování na ostrově Pag stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování na ostrově Pag

V nabídce ubytování na chorvatském ostrově Pag je třináct ubytovacích zařízení.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování na ostrově Brač
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony na ostrově Pag z nabídky ubytování patří:

Luna Island Hotel

Luna Island Hotel, Lun, ostrov Pag, ChorvatskoHotel se nachází v Jakišnici na ostrově Pag, asi patnáct kilometrů od chorvatské Novalje, známé turistické destinace. Můžete si vychutnat malebný výhled na okolní ostrovy Lošinj a Rab. Tento komfortní a moderní hotel se nachází v krásném a klidném zálivu jen dvacet metrů od moře. Hotel je obklopený olivovníky.

Další informace o Luna Island Hotel, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Apartmány Villa Ani

Apartmens Villa Ani, Pag, ChorvatskoApartmány Villa Ani se nachází na ostrově Pag, jen pět set metrů od pláže, na hlavní ulici města Novalja. Centrum Novalje s několika restauracemi a obchody je od apartmánů vzdáleno také jen pět set metrů.Tyto apartmány nabízí moderní a světlé ubytování s vybavenými kuchyňkami. Villa Ani nabízí samoobslužná studia a apartmány s koupelnou, satelitní televizí a pohovkou.

Další informace o Apartmens Villa Ani, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click