Ubytování Krk

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, třeba na ostrově Krk. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku . Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování na oblíbeném ostrově Krk.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů na ostrově Krk. U nabídky jednotlivých hotelů na ostrově Krk najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování na ostrově Krk zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování na ostrově Krk stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování na ostrově Krk

V nabídce ubytování na chorvatském ostrově Krk je přes třicet hotelů, penziónů a apartmánů.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování na ostrově Krk
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony na ostrově Krk z nabídky ubytování patří:

Valamar Koralj Hotel

Valamar Koralj Hotel, Krk, ChorvatskyHotel Valamar Koralj se nachází nad malebnou zátokou s křišťálově čistým mořem a písčitým dnem. Hotel je vzdálený pouze deset minut chůze od středověkého centra města na ostrově Krk. Ostrov je velmi dobře spojen s pevninou díky modernímu mostu Krk.Venkovní bazén hotelu má vířivku a prostornou terasu na opalování. Prostorné romantické apartmány kombinují moderní design a komfort, kde si můžete vychutnávat nádherné západy slunce.

Další informace o Valamar Koralj Hotel, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Hotel Kanajt

Hotel Kanajt, Punat, ostrov Krk, ChorvatskoHotel Kanajt se nachází pouhých padesát metrů od moře, uprostřed parku a olivových hájů. Hotel se pochlubit krásným výhledem na městečko Punat s přístavem. Tento rodinný hotel má pouze nekuřácké pokoje s výhledem na moře a zdarma bezdrátový přístup k internetu. Restaurant Kanajt podává tradiční speciality ostrova Krk, často připravované nad otevřeným ohněm. V nabídce jsou pokrmy z ryb, masa i zeleniny.

Další informace o hotelu Kanajt, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click