Ubytování Korčula

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, třeba na ostrově Korčula. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku . Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování na oblíbeném ostrově Korčula.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů na ostrově Korčula. U nabídky jednotlivých hotelů na ostrově Korčula najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování na ostrově Korčula zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování na ostrově Korčula stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování na ostrově Korčula

V nabídce ubytování na chorvatském ostrově Korčula je přes třicet apartmánů, penziónů a hotelů.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování na ostrově Korčula
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony na ostrově Korčula z nabídky ubytování patří:

Apartmens Grgic

Apartments Grgic, Korčula, ChorvatskoApartmány Grgic jsou situovány na kopci za zátokou Žrnovska Banja a nabízí prostorné, osamocené ubytování s výhledem na malebnou zátoku. K dispozici je také bezplatné bezdrátové připojení na internet. Za deset minut procházkou dojdete dolů z kopce a můžete se vykoupat v moři. Apartmány Grgic jsou obklopeny květinami a zahradou, součástí je také bazén. Staré město Korčula je deset minut od apartmánů.

Další informace o Apartmánech Grgic, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Hotel Korkyra

Hotel Korkyra, Korčula, ChorvatskoHotel Korkyra leží v centru města Vela Luka na západním pobřeží ostrova Korčula. Hotelbyl restaurován v roce 2010. Elegantní pokoje jsou vybaveny klimatizací a balkonem. Můžete odpočívat u venkovního bazénu na zeleném vnitřním dvoře nebo můžete využít wellness areál Korkyra.

Další informace o Hotelu Korkyra, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click