Ubytování Hvar

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, třeba na ostrově Hvar. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku . Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování na oblíbeném ostrově Hvar.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů na ostrově Hvar. U nabídky jednotlivých hotelů na ostrově Hvar najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování na Hvaru zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování na ostrově Hvar stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování na ostrově Hvar

V nabídce ubytování na chorvatském ostrově Hvar je přes šedesát hotelů, apartmánů a penziónů.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování na ostrově Hvar
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony na ostrově Hvar z nabídky ubytování patří:

Adriana Hvar Spa Hotel

Adriana Spa Hotel, Hvar, ChorvatskoHotel Adriana prošel kompletní rekonstrukcí a novými úpravami a je nyní stylovým luxusním hotelem a lázeňským centrem a jeho zařízení je stejně rozmanité, jako jeho výhled s kombinací katedrály, jachtového přístavu a zálivu. Současný interiérový design se zde setkává s komfortem a nadčasovým výhledem z balkonu. Tento hotel stojí na promenádě čelem ke staré části města.

Další informace o Adriana Hvar Spa Hotel, recenze hotelu a online rezervace ubytování

The Palace Hvar Hotel

Palace Hotel, Hvar, ChorvatskoPalace Hvar je nejstarším hotel na ostrově Hvar. Hotel se nachází v krásném prostředí s gotickou a renesanční architekturou, mezi katedrálou sv. Štěpána a slavným hvarským divadlem.
Pokoje mají okna do náměstí Pjaca, které je největší v Dalmácii, a skýtají úchvatné výhledy na Hvarskou zátoku a západy slunce nad Paklinskými ostrovy.

Další informace o The Palace Hvar Hotel, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click