Ubytování Dubrovník

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, například v Dubrovníku. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku. Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování v Dubrovníku.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů v Dubrovníku. U nabídky jednotlivých hotelů v Dubrovníku najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování v Dubrovníku zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování v Chorvatsku stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování v Dubrovníku

V nabídce ubytování v Dubrovníku je více než sto hotelů, hostelů, penziónů a apartmánů.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování v Dubrovníku
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony v Dubrovníku z nabídky ubytování patří:

Hotel Neptun Dubrovnik

Hotel Neptun, Dubrovnik, ChorvatskoHotel Neptun Dubrovnik je klidný plážový hotel na poloostrově Lapad. Hotel Neptun se nachází deset minut jízdy od historického centra Dubrovníku. U hotelu je autobusová zastávka. Hosté mohou zdarma parkovat u hotelu. Hotel nacházející se uprostřed borovic nabízí nádherný panoramatický výhled na moře. Většina hotelových pokojů má balkon.
Další informace o Hotelu Neptun, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Hotel Splendid

Hotel splendid, Dubrovnik, ChorvatskoHotel Splendid se nachází v zálivu Lapad, v malebné středomořské zahradě vedoucí na soukromou pláž. Nabízí autobusový spoj do historického centra Dubrovníku každých patnáct minut.
Hotel Splendid leží na úpatí kopce Petka, čtyři kilometry od historického centra Dubrovníku. Promenáda v zálivu Lapad má množství restaurací, kaváren, barů a obchodů. V dosahu najdete také velké nákupní centrum.

Další informace o hotelu Splendid, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click