Ubytování Brač

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, třeba na ostrově Brač. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku . Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování na oblíbeném ostrově Brač.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů na ostrově Brač. U nabídky jednotlivých hotelů na ostrově Brač najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování na ostrově Brač zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování na ostrově Brač stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování na ostrově Brač

V nabídce ubytování na chorvatském ostrově Brač je okolo čtyřiceti ubytovacích zařízení.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování na ostrově Brač
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony na ostrově Brač z nabídky ubytování patří:

Bluesun Hotel Borak

Bluesan Hotel Borak, Bol, Brač, ChorvatskoHotel Bluesun Borak leží vedle stezky, která vede od známé pláže Zlatni Rat až k malebnému letovisku Bol. Hotel leží pouhých padesát metrů od oblázkové pláže. Hotel je asi deset minut pěšky od centra městečka Bol. Budova hotelu je obklopena borovým lesem a nabízí širokou škálu zařízení jako je restaurace, aperitiv bar a bar u bazénu.

Další informace o Bluesun Hotel Borak, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Adria Apartments

Adria Apartments, Bol, ostrov Brač, ChorvatskoAdria Apartments se nachází v městečku Bol v jižní části ostrova Brač a sídlí v typických dalmatských budovách na tichém a klidném místě ostrova. Tento objekt se nachází přibližně pět až deset minut pěšky od centra města Bol a přibližně stejně tak daleko od krásných pláží. V centru města Bol můžete nastoupit do turistického vláčku nebo na lodní taxi, které vás odvezou i na slavnou pláž Zlatni Rat.

Další informace o Adria Apartmens, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click