Ubytování Bol

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, například v letovisku Bol na ostrově Brač. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku. Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování v oblíbeném letovisku Bol.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů v Bolu. U nabídky jednotlivých hotelů v Bolu najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování v Bolu zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování v Chorvatsku stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování v Bolu

V nabídce ubytování v letovisku Bol je více než deset ubytovacích zařízení.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování v Bolu
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony v Baška Vodě z nabídky ubytování patří:

Hotel Ivan

Hotel Ivan Bol ChorvatskoHotel Ivan je krásný čtyřpodlažní lázeňský hotel v centru města Bol na ostrově Brač ve střední Dalmácii. Hotel nabízí širokou škálu lázeňských procedur a masáží. V hotelu je třicet tři pokojů. Všechny pokoje a apartmány v této krásné budově jsou prostorné a moderně vybavené. Apartmány mají navíc také kuchyňku a balkon. Můžete si také vychutnat skvělou středomořskou kuchyni a grilovaná jídla na hotelové terase.
Další informace o Hotelu Ivan, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Bluesun Hotel Elaphusa

Bluesun Hotel Elaphusa, Bol, ChorvatskoBluesun Hotel Elaphusa se může pochlubit největším wellness a fitness centrem na ostrově Brač, tenisovým centrem s dvaceti šesti antukovými kurty a bowlingem. Pokud hledáte místo pro aktivní dovolenou, je hotel vynikající volbou. Bluesun Hotel Elaphusa najdeme na nábřežní promenádě jen padesát metrů od hezké oblázkové pláže. Za deset minut se odtud pěšky dostanete i do centra města Bol. V blízkosti hotelu leží také nádherná světoznámá pláž Zlatni Rat.

Další informace o Bluesun Hotel Elaphusa, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click