Ubytování Biograd na Moru

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku, například v Biogradu na Moru. Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku. Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování v oblíbeném letovisku Biograd na Moru.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů v Baška Vodě. U nabídky jednotlivých hotelů v Biogradu na Moru najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování v Biogradu na Moru zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování v Chorvatsku stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování v Biogradu na Moru

V nabídce ubytování v letovisku Biograd na Moru je deset ubytovacích zařízení.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování v Biogradu na Moru
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony v Biogradu na Moru z nabídky ubytování patří:

Hotel Palma

Hotel Palma, Biograd na Moru, ChorvatskoV hotelu Palma, který najdete na klidném místě Biodragu na Moru jen pět minut chůze od pláže Bosana, na vás čeká nejen vřelé přivítání, ale také bazény, vodní skluzavky a také půjčovna lodí. Hotel Palma je otevřen od května do září, nabízí komfortní pokoje a apartmány pro tři nebo čtyři osoby. Hotel Palma je dobrým výchozím bodem pro návštěvu mnoha pláží i národních parků, jako jsou Plitvická jezera a Kornati
Další informace o Hotelu Palma, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Apartments Moreta

Apartmens Moreta, Biograd na Moru, ChorvatskoApartmány Moreta najdete v letovisku Biograd na Moru na chorvatském pobřeží Jaderského moře. Hotel je obklopený bujnou zelení a nabízí apartmány s prostorným balkonem a bezplatné Wi-Fi připojení. Všechny apartmány a studia mají klimatizaci a plně vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout s nádobím, chladničkou a jídelní částí. Součástí všech ubytovacích jednotek je také vlastní koupelna a satelitní TV. Hosté Moreta Apartments mají k dispozici prostornou a částečně zastřešenou terasu s grilem.

Další informace o Apartmánech Moreta, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click