Ubytování Baška Voda

Hledat hotely, penzióny a apartmány

Datum příjezdu

Datum odjezdu

> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

Chystáte se letos na dovolenou opět do Chorvatska? Najděte si tentokrát sami dobré ubytování pro svou dovolenou v Chorvatsku! Není to nic těžkého. Můžete si vybrat z nabídky společnosti Booking.com zabývající se online rezervací ubytování po celém světě. V nabídce ubytování v Chorvatsku od společnosti booking.com jsou stovky hotelů, apartmánů a penziónů nejen u Jaderského moře, ale po celém Chorvatsku . Samozřejmě v nabídce najdete i ubytování v oblíbeném letovisku Baška Voda.

Vyberte si ubytování z nabídky hotelů a apartmánů v Baška Vodě. U nabídky jednotlivých hotelů v Baška Vodě najdete bližší informace o hotelu a dokonce i nezávislé recenze hotelu, penziónu či apartmánu psané dřívějšími hosty. Samotná rezervace ubytování v Baška Voda zabere jen pár minut. Vše probíhá v češtině. neplatíte žádné rezervační poplatky. K rezervaci potřebujete obvykle platební kartu k ověření (hotel si může strhnout malou kontrolní čáasku pro ověření), stále více ubytovacích zařízení v Chorvatsku však kartu pro ověření nevyžaduje. Své ubytování v Chorvatsku stejně platíte až na místě.

Výběr z nabídky ubytování v Baška Voda

V nabídce ubytování v letovisku Baška Voda je deset ubytovacích zařízení.
Zde si můžete prohlédnou kompletní nabídku ubytování v Baška Vodě
Mezi nejoblíbenější hotely, apartmány a penziony v Baška Vodě z nabídky ubytování patří:

Hotel Croatia

Hotel Croatia, Baška Voda, ChorvatskoTento krásný čtyřhvězdičkový hotel najdeme přímo na nábřeží v centru města Baška Voda. V jeho blízkosti najdeme řadu obchodů, restaurací, kaváren a barů. V blízkosti hotelu Croatia jsou krásné oblázkové pláže, které tak proslavily Makarskou riviéru. Nejbližší pláž je jen sto metrů od tohoto hotelu. Hotel Croatia stojí na místě zastíněném stromy. Tento hotel byl zrenovován v roce 2008.

Další informace o Hotelu Croatia, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Apartments Ivana

Apartmány Ivana, Baška Voda, ChorvatskoApartmány Ivana se nachází ve velmi populárním chorvatském letovisku Baška Voda. apartmány jsou vzdáleny jen půl kilometru od pláže a od centra městečka Baška Voda, kde můžete najít restaurace, bary i obchody. Tyto rodinné apartmány se skládají se ze dvou budov a nabízejí nezávislé ubytování v uvolněném a klidném prostředí letoviska Baška Voda. Balkony na vyšších patrech poskytují krásný výhled na Jaderské moře, na samotné letovisko.

Další informace o Apartmánech Ivana, recenze hotelu a online rezervace ubytování

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click