Hotel Splendid, Dubrovník

Hotel splendid, Dubrovnik, Chorvatsko

Hotel Splendid se nachází v zálivu Lapad, v malebné středomořské zahradě vedoucí na soukromou pláž. Nabízí autobusový spoj do historického centra Dubrovníku každých patnáct minut.
Hotel Splendid leží na úpatí kopce Petka, čtyři kilometry od historického centra Dubrovníku. Promenáda v zálivu Lapad má množství restaurací, kaváren, barů a obchodů. V dosahu najdete také velké nákupní centrum.
Kombinace svěžího vánku od moře a chladivých stínů borovic se vám postará o báječnou odpočinkovou dovolenou. Hotel má nekuřácké pokoje s balkóny s ohromujícím výhledem na moře. Hotel Splendid má padesát devět.

Ve vnitřní a venkovní restauraci si vychutnejte tradiční dalmatskou kuchyni a na osvěžující koktejl si zajděte na terasu. Bezplatná snídaně a večeře se podávají formou bufetu. À-la-carte restaurace Glorijet je skvělým místem pro ochutnávku různých pokrmů středomořské kuchyně a restaurace se navíc pochlubit úžasným výhledem na Jaderské moře a souostroví Elafiti. Hotel Splendid má soukromou pláž, částečně oblázkovou, částečně betonovou, s převlékacími kabinkami, sprchami, lehátky a slunečníky. Vychutnejte si slunce a občerstvěte se nápojem a lehkým jídlem v plážovém baru. U hotelu můžete parkovat zdarma.

Další informace o Bluesun Hotel Borak, recenze hotelu a online rezervace ubytování
> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napiš komentář

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click