Bluesun Hotel Elaphusa, Bol

Bluesun Hotel Elaphusa, Bol, Chorvatsko

Bluesun Hotel Elaphusa se může pochlubit největším wellness a fitness centrem na ostrově Brač, tenisovým centrem s dvaceti šesti antukovými kurty a bowlingem. Pokud hledáte místo pro aktivní dovolenou, je hotel vynikající volbou. Bluesun Hotel Elaphusa najdeme na nábřežní promenádě jen padesát metrů od hezké oblázkové pláže. Za deset minut se odtud pěšky dostanete i do centra města Bol. V blízkosti hotelu leží také nádherná světoznámá pláž Zlatni Rat.
Hotel má velký vnitřní a venkovní bazén a vaše děti mohou využít brouzdaliště. Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout, hotel nabízí zdarma také program pro děti. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu. Na váš oblíbený koktejl si můžete zajít do baru s krásnou terasou.

Bluesun Hotel Elaphusa má wellness centrum Thalasso s vodním světem, různými saunami, relaxačním prostorem a 12 místnostmi pro procedury. Vodní svět nabízí vnitřní a venkovní bazény s mořskou vodou a hydromasážní jacuzzi. Centrum nabízí k odpočinku také prostor k opalování, relaxační prostor u krytého bazénu a tepidárium s vyhřívanou vodou, keramickými lůžky a wellness barem.

Další informace o Bluesun Hotel Elaphusa, recenze hotelu a online rezervace ubytování
> > Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku < <

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napiš komentář

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Webdesign Berlin, Web Design and pay per click